MOTORKY A DÍLY TM
JSME VÝHRADNÍ IMPORTÉR TM PRO ČR
TM náhradní díly
MOTORKY A DÍLY TM
JSME VÝHRADNÍ IMPORTÉR TM PRO ČR

O nás

Jsme spol. MOTO PERFORMANCE s.r.o. a v roce 2017 nás oslovila továrna TM Racing, abychom se stali jejím importérem v ČR, netrvalo dlouho, my s touto výzvou souhlasili a v roce 2018 se stali oficiálním importérem TM Racing pro ČR.

 

Naším hlavním cílem bylo a je zvýšit povědomí o těchto italských klenotech a zlepšit poskytované služby majitelům TM v ČR, které bohužel do té doby nebyly na dobré urovni. Nyní máme základní ND skladem v ČR, ostatní v pravidelných intervalech objednáváme od výrobce. V průběhu závodní sezóny, kdy je třeba mít díly rychle, umíme díly objednat z Itálie EXPRES do druhého dne na adresu zákazníka. Samozřejmě je stále co zlepšovat, ale rozhodně už neplatí, že nejsou díly! S oblastí ND souvisí i tento e-shop, kde je objednávání dílů zase o něco jednodušší. 


V oblasti homologovaných motocyklů TM Racing máme Ministerstvem dopravy přidělené Osvědčení o akreditaci zástupce výrobce, které nás akredituje k dovozu a distribuci motocyklů TM Racing v ČR. Motocykly určené pro český trh, prodané námi nebo našimi dealery mají tovární záruku, při předání motocyklu zákazník nedostane pouze COC list jako u individuálního dovozu, ale přímo čistopis TP. Dále také Uživatelský manuál, Předávací protokol a Tabulku předepsané základní údržby.
V případě zakoupení motocyklu mimo tuto oficiální síť dealerů, kdy dostanete k motocyklu pouze COC list se jedná o motocykl, který není určený pro český trh, s největší pravděpodobností se jedná o tzv. ,,šedý dovoz". V takovém případě krom nejistoty s registrací a s odvodem DPH především ztrácíte nárok na záruku...
Zajímají Vás motocykly TM Racing, máte zázemí (prodejnu a servis) a chtěli by jste se stát dealerem? Napište nám o sobě na info@tmczech.cz.

Věříme, že značka TM Racing má nejen v ČR veliký potenciál k rozvoji...