MOTORKY A DÍLY TM
JSME VÝHRADNÍ IMPORTÉR TM PRO ČR
MOTORKY A DÍLY TM
JSME VÝHRADNÍ IMPORTÉR TM PRO ČR

Nový showroom TM ve Žďáru

Příznivci a fanoušci italské značky TM Racing se sešli v pátek 10. února u příležitosti otevření nového showroomu Terrapro Racing ve Žďáru nad Sázavou. Jedná se tak o prvního nového oficiálního prodejce a autorizovaný servis italských motocyklů TM Racing na Vysočině. Nové, moderní prostory jsou příznačnými pro všechny, kterým srdce tluče modře.

„Moje cesta ke značce TM Racing je celkem jednoduchá. Vždycky jsem šel proti proudu a mou vyvolenou značkou byl Husaberg. Bohužel ho pak převálcoval rakouský koncern a já přemýšlel, na jakou značku se vrhnu. Mezi má velké kamarády patří Roman Michalík, který na TM udělal mistra světa, spoustu let na TM jel Milan Bartoš a nesmrtelný Vojta Vojkůvka. Vždycky jsem tak na tuhle italskou značku pokukoval,“ vysvětloval Martin Procházka, vedoucí Terrapro Racing. „Asi před rokem a půl jsem oslovil Ivana Šulce, že bychom rádi vyzkoušeli nové motorky TM Racing. Vstupem nových osob do italské továrny doznaly motocykly pozitivních změn, které budou vést k tomu, že se motorky vrátí na vítěznou scénu. Díky tomu, že je značka naším koníčkem, máme velký potenciál rozšířit povědomí o TM Racing v další oblasti. TM je jedna z posledních motorek, kterou můžu vyndat z krabice, posadit na ní šikovného kluka a on vyhraje,“ doplnil.

 

V rámci představní showroomu mohli návštěvníci a fanoušci značky TM Racing vidět pokrytou širokou škálu modelů. Nechyběl motocykl pro závody supermota, endura čtyřtaktní i dvoutaktní, motokrosové speciály a nový E-BIKE 22 RR. V rámci úvodního dne dorazil do showroomu také Jan Ulman, úspěšný juniorský závodník supermota a několikanásobný mistr Evropy. Jeho závodní speciál SMK 250 FI 4T si mohli návštěvníci osedlat a vyfotit se na něm.

 

„Jsem rád, že i v dnešní době najdeme takové nadšence, jakým je Martin. Martin připravil krásný showroom značky TM Racing, který dokáže svým vybavením a servisními možnosti vyhovět i těm nejnáročnějším zákazníkům. Jeho strategická poloha, téměř ve středu republiky, nám také pomůže s koordinací náhradních dílů a pokrytí větší části České republiky. Těším se na další spolupráci,“ prozradil Ivan Šulc, výhradní impotér TM Racing pro Českou republiku.

 

Showroom je předzásoben množstvím náhradních dílů, motokrosového oblečení značky Circuit, provozních kapalin Bardahl, pneumatik a dalšího důležitého příslušenství.

 

Prodejnu najdete na adrese Brněnská 2277/48 ve Žďáru nad Sázavou. Pobočka je dostupná z hlavního průtahu silnice ve Žďáru. Prodejna je otevřena po osobní domluvě od pondělí do pátku 06:30-16:00.