MOTORKY A DÍLY TM
JSME VÝHRADNÍ IMPORTÉR TM PRO ČR
TM náhradní díly
MOTORKY A DÍLY TM
JSME VÝHRADNÍ IMPORTÉR TM PRO ČR

Hlavní a podsedlový rám MX 450/530Fi 2018

PoziceNázevPopisSklad. čísloSkladCena
1

FRAME

F73462Na dotaz
0 Kč
2

GROMMET BIKES LF

16021Na dotaz
188 Kč
3

BOLT TBCE 4 x 8

49597Na dotaz
6 Kč
4

SPRING

16023Na dotaz
60 Kč
5

R.H. PLATE

F26441Na dotaz
178 Kč
5

R.H. PLATE

F26443Na dotaz
178 Kč
6

L.H. PLATE

F26440Na dotaz
178 Kč
6

L.H. PLATE

F26442Na dotaz
178 Kč
7

BOLT, EH 8X25 To.10 mm

4936410
20 Kč
8

SCREW M8x40

493652
22 Kč
9

NUT, M 8X1,25 FLANG. SB

496806
22 Kč
10

HEXAGON SOCKET-HEAD BOLT M10x131

49789Na dotaz
50 Kč
11

HEXAGON SOCKET-HEAD BOLT M10x125

493521
59 Kč
12

NUT, M10 X 1,25 KEY 14

F49962Na dotaz
41 Kč
13

TAIL

F73465Na dotaz
7 508 Kč
14

PLATE

F26437Na dotaz
186 Kč
15

CHAIN ROLLER 08/->

67088.085
335 Kč
16

BOLT CHEI 8X25 UPPER CHAIN ROL

49725Na dotaz
27 Kč
17

COTTER PIN FOOTPEG 92/01

Cena za 1ks. Celkem na tomto rozkresu použito 2ks....730364
14 Kč
18

FOOTPEG, RIGHT M.10->

73048.10Na dotaz
1 072 Kč
18

FOOTPEG, LEFT M.10->

73049.10Na dotaz
1 072 Kč
19

HOLDER, FOOTPEGS, M. 08/->

Cena za 1ks. Celkem na tomto rozkresu použito 2ks....00692Na dotaz
274 Kč
20

PIN, FOOT PEG, 08/->

Cena za 1ks. Celkem na tomto rozkresu použito 2ks....730642
198 Kč
21

BOLT 12 X 25 FLANGE

Cena za 1ks. Celkem na tomto rozkresu použito 2ks....493822
42 Kč
22

BOLT 8 X 20 FLANGE

Cena za 1ks. Celkem na tomto rozkresu použito 2ks....49383Na dotaz
27 Kč
23

SPRING, FOOT PEG PIN 08/->

Cena za 1ks. Celkem na tomto rozkresu použito 2ks....160222
81 Kč
25

ENGINE GUARD

F50827Na dotaz
707 Kč
26

BOLT, GUARD ENGINE 6X16

F4986125
25 Kč